به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،  فلاحی معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس در مراسم تشریح پروزه های دهه فجر گفت: تعداد ۱۶۳ پروژه با اعتبار ۱۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال افتتاح، کلنگ زنی و بهره‌برداری خواهد شد.

او با اشاره به اینکه کارخانه کک و زغالشویی ممرادکو با حضور یک مقام عالی رتبه کشوری افتتاح خواهد شد.افزود: همچنین ۶۷۴ واحد مسکونی روستایی شهرستان طبس در دست احداث است که برخی بهره‌برداری شده و در دهه فجر امسال نیز تعدادی از طریق ویدئو کنفرانس با مدیریت استاندار محترم خراسان جنوبی و مقامات کشوری بهره‌برداری خواهد شد.

فلاحی ادامه داد: برای پیاده‌سازی چارت معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس نیاز به پیگیری اصحاب رسانه هم هست و ما نیز پیگیریم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس با اشاره به اینکه  باید فرهنگ سازی کنیم و فضای سیاسی شهر به سمت تعامل و تعادل سوق دهیم گفت: مسئولان شفاف باشند و شفافیت را سرلوحه کارخود قرار دهند و تصمیم‌های آن‌ها آشکار باشد.

اودر خصوص مسائل ایجاد شده برای اتوبوس‌های گردشگری هم گفت: اسلام دین بزرگی است و نباید کوچک بشماریم و باید به آن پایبند باشیم؛ قطعا اسلام با یک حرکت کوچک صدمه نمی‌ببیند.

 

شرکت رایان فن مهدی (سهامی خاص)

استان خراسان جنوبی، طبس، خیابان خرمشهر، مقابل پارک کودک، خرمشهر4، پلاک 26

تلفن 05632822007 فکس 05632828690

info@rfm.co.ir